Potřebujete rebranding? Firemní identita musí umět zaujmout

Přidat na Seznam.cz

Čím zaujmout klienty? Kvalitními produkty, příjemným jednáním, dobře nastavenými cenami nebo spolehlivostí. Kromě jiného ale také správně navrženým firemním logem, chytlavým sloganem či dobrou reklamou. Marketing hraje velkou roli.

To, jak na veřejnost působíte, velkou měrou určuje, zda k vám přijdou, či nepřijdou noví zákazníci. Součástí tohoto dojmu, jejž tvoříte, je samozřejmě i firemní identita – firemní logo, slogan, barvy atd. Je ta vaše dostatečně reprezentativní?

Firemní identita se projevuje v online i offline světě

Firemní identitu vám zpracuje reklamní agentura. Dobrá agentura přitom vytvoří nejen vizuál (logo, design, web, firemní tiskoviny, grafický manuál atd.), ale zaměří se také na jazyk a tonalitu komunikace, navrhne chování a vystupování značky, probere s vámi její misi i vizi, kulturu podniku.

Tyto prvky jsou pak uplatňovány jak na webových stránkách či sociálních sítích, tak v reálném světě, na fyzických billboardech a dalších prvcích. Tam všude byste se měli odlišit od konkurence, lákat nové zákazníky a budovat značku.

Máte vlastní firemní identitu?

V dřívějších dobách se na ni tolik nedbalo. Grafický design webu se tvořil nezávisle na logu nebo na tištěných katalozích zboží. Dnes se pokládá za samozřejmost, že spolu tohle všechno ladí. Pokud tomu tak u vás ve firmě není, je čas na změnu. Stejně tak v případě, kdy vaše logo působí spíš zastarale než svěže a moderně, jestli máte zastaralý web nebo vaše reklamní předměty vypadají jako z minulého století.

Spolehlivá reklamní agentura zvládne vše najednou

Jestli cítíte, že je čas na rebranding, tedy aktualizaci vaší firemní identity, obraťte se na zkušenou reklamní agenturu, která vyřeší vše. Nemusíte jednat s různými freelancery či odborníky, tým specialistů vám připraví všechno, co potřebujete, od reklamních předmětů přes logo až po webové stránky. Zkuste se obrátit například na agenturu Marf z Ostravy, která ovšem působí celorepublikově.