Personální agentura vám pomůže najít práci snů

Přidat na Seznam.cz

Mohlo by se zdát, že dnes je extrémně jednoduché najít zaměstnání. Opak je však pravdou. Sice existuje spousta pracovních portálů, jenže kdo se má všemi těmi nabídkami probírat? Kromě toho jsou snadno dostupné každému, takže konkurence je vysoká.

Kdo nechce ztrácet spoustu času hledáním dokonalé práce, ten by se měl svěřit do rukou odborníků. Třeba Evars – pracovní agentura Česká Budějovice má dobré ponětí o tom, jaká zaměstnání jsou aktuálně k dispozici v jižních Čechách. Na trhu práce se vyzná mnohem lépe než vy.

S personální agenturou ušetříte spoustu času

Personální agentury jsou tady od toho, aby spojovaly zaměstnavatele se zaměstnanci. Zpravidla jsou placeny zaměstnavateli, vždyť ti mohou být rádi, že našli někoho, kdo jim bude odvádět dobrou práci. Jestli vás tedy zajímá nabídka práce na HPP, neváhejte se obrátit na specialisty z personální oblasti. Ušetříte hromadu času.

Nebudete se muset věnovat průzkumu pracovního trhu. Místo toho HR specialistovi či specialistce popíšete vaše zkušenosti a představy o zaměstnání. Pak dostanete přímo nabídky vyhovující vašim kritériím. Vyhnete se dokonce i náročnému prvotnímu oslovování, protože počáteční kontakt s firmou za vás vyřeší HR oddělení. Když se vám nabídka nakonec nebude zdát, samozřejmě ji nemusíte přijmout. Jako uchazeč o práci jste na pracovním trhu ve výhodě. Firmy dnes jen těžko obsazují všechny pozice, nezaměstnanost je nízká a pracovníků nedostatek.

Spojte se s personální agenturou

Jak si tedy najít práci snů? Určitě si založte a vyšperkujte profil na LinkedInu, neváhejte se ozvat na nabídky, na něž narazíte. Zároveň ale zkuste navázat kontakt s personální agenturou. Má seznam firem, které zajímají pracovníci v oboru IT, gastronomie, strojírenství apod., takže vás dokáže spojit se společnostmi, jež by jinak vašemu hledáčku nejspíše unikly. Rozhoďte sítě na všechny strany a určitě se na vás usměje štěstí.