Patrik Malios spouští unikátní Vydavatelství Čas

Přidat na Seznam.cz

Na internet si může napsat kdo chce, co chce. Zajímavé a pravdivé informace aby člověk hledal jako jehlu v kupce sena. Jsme zavaleni informacemi pravdivými jen zčásti, někdy zcela nepravdivými, nebo neúplnými. Rozeznat je ovšem není snadný úkol. Nové vydavatelství by nám to v Česku mohlo usnadnit.

Vydavatelství Čas si klade za cíl zprostředkovávat lidem pouze kvalitní a hodnotné informace. Sdružuje pod sebou několik magazínů zaměřených na marketing, průmysl nebo architekturu.

Vše začalo magazínem CZECHSIGHT

Za Vydavatelstvím Čas stojí Patrik Malios, technologický nadšenec a asbolvent ČVUT, který původně založil magazín CZECHSIGHT. Jestli jste o něm ještě neslyšeli, určitě si v něm něco přečtěte. Patří totiž mezi nejlepší a nejčtenější české magazíny popularizující vědu a techniku. Redakce magazínu je tvořená odborníky, studenty a absolventy přírodovědných i technických oborů, vědeckými pracovníky.

Tímto magazínem však vše teprve začalo. Po konzultaci s Michalem Rostem se Patrik rozhodl rozšířit svou působnost a založit Vydavatelství Čas, které bude zaštiťovat podobné magazíny, jako je CZECHSIGHT. Nikoliv podobné obsahem, nýbrž přístupem. Vydavatelství tedy zahrnuje například magazín o marketingu stejně jako magazín o designu Next Floor. Obsahy všech zapojených magazínů tvoří profesionálové a můžete si být jisti, že v nich najdete hodnotný obsah.

„Vydavatelství Čas vzniklo s jasným záměrem, a to je kultivace českého online mediálního prostoru. Vnímali jsme obrovský propad v kvalitě tradičních online médií a jejich neprofesionální přístup jak ke čtenářům, tak klientům,“ vysvětlil Patrik.

Boj proti dezinformacím a lacinému clickbaitu

Vydavatelství Čas sídlí v Praze na ulici Zborovská 526/44 v prostorech, jež pod rukama Patrika Maliose prošly rekonstrukcí a sídlí zde i jeho další projekt Foch coworking. Na webu vydavatelství najdete sochu lva zápasícího s hadem, což má symbolizovat boj s clickbaitem a dezinformacemi. Zamiřte na web, přečtěte si magazín o průmyslu, marketingu či vědecky zaměřený CZECHSIGHT a garantujeme, že poznáte rozdíl. Místo prázdných slov v magazínech uvidíte skutečně přínosné texty.