Parkoviště u Letiště Václava Havla za nejnižší sazby

Přidat na Seznam.cz

Chystáte se letět na dovolenou do zahraničí? Čeká vás daleká pracovní cesta? V podstatě nezáleží na účelu, protože v každém případě zřejmě řešíte dopravu na letiště, případně parkování v bezprostřední blízkosti. Některá parkoviště v okolí jsou však extrémně předražená. V následujících řádcích vám však představíme jedno, které poskytuje nadstandardní služby.

Jestliže sháníte parkoviště u Letiště Václava Havla, nadchne vás TopParking se vskutku atraktivní sazbami. Záleží na tom, na jak dlouho potřebujete automobil uschovat, přičemž na čtyři dny vás to vyjde na 700 Kč, na pět až sedm dnů 800 Kč, na osm až devět dnů 1 000 Kč a podobně. Kompletní ceník najdete přímo na stránkách parkoviště.

Odvoz na letiště bez poplatku

TopParking vám dokáže nabídnout nejen nejlepší sazbu parkování u letiště, ale zároveň i kamerovým systémem monitorovaný areál s více než 200 parkovacími místy. Parkoviště je osvětlené, a proto je váš automobil pod neustálým dohledem. Vzhledem k tomu, že je parkoviště vzdálené od letiště zhruba pět minut vozidlem, transfer k příslušnému terminálu i zpět máte zajištěný zcela zdarma. O všechno se postará odborný a zkušený tým.

Rezervujte si místo 2 hodiny předem

Co se týče rezervace parkování letiště Praha, stačí dvě hodiny předem odeslat rezervační formulář skrze webové stránky. V případě, že na to zapomenete, stačí hodinu předem zavolat a pracovník vám najde v areálu vhodné místo.

Platba probíhá ihned po příjezdu na parkoviště, nicméně není možná platba kartou. Platí se jen v hotovosti.

Jakmile se vrátíte ze zahraničí, stačí ihned po příletu zavolat na parkoviště, které funguje nonstop, a do 15 minut vás vyzvedne řidič a zaveze vás přímo k vašemu vozidlu. Během těchto 15 minut si zatím vyzvednete kufry. Všechno je dokonale naplánováno, nemyslíte?