Nejširší sortiment dveří v ČR nabízí ERKADO

Přidat na Seznam.cz

Dveře dodávají interiéru styl. Když se nám je podaří vyladit s podlahou, máme základ dokonalého interiéru, na kterém se pak skvěle staví. Chcete si mít z čeho vybírat? Sáhněte po sortimentu ERKADO.

Do nového interiéru nové dveře

Pokud kupujeme novostavbu bytu, či stavíme dům, dáváme si obvykle na výběru interiérových dveří záležet. A dobře děláme. Je to investice do vzhledu našeho bydlení na mnoho let. Oplatí se přemýšlet nejen nad materiálem a dezénem dveří, ale i nad detaily, jako je míra prosklení a jeho typ, či nad různými dveřními doplňky.

Pokojové dveře musí vytvořit harmonický celek s bytem i v případě rekonstrukce

I když bydlíte třeba v starém panelákovém bytě, nemusíte si zoufat. Nové interiérové dveře změní byt k nepoznání. Staré omšelé „papíráky“ vyměňte, jakmile budete mít položenou novou podlahu. A nezapomeňte, že tyto dva prvky by měly navzájem ladit.

Přemýšlejte i nad nábytkem a nad tím, jak jej doladíte s dveřmi. A je jedno, jestli rekonstruujeme městský byt, rodinný dům, nebo chalupu. V každém případě by dveře měly akceptovat genius loci. Pokud tedy nejdeme hypermoderní cestou, kdy naopak staré interiéry vybavujeme hypermoderním zařízením, včetně dveří.

ERKADO nabízí dveře všech stylů

Co člověk, to jiný vkus, co interiér, to jiné požadavky na vnitřní dveře. V ERKADO mají dveře připraveny pro všechny zákazníky. Nejen interiérové, ale i vchodové. Pokojové dveře nabízí dýhované i masivní, jednokřídlové i dvoukřídlové. Hitem bývají bezfalcové dveře z bezfalcovými zárubněmi, které se prodávají jako celek. Moderními jsou i bezobložkové dveře, které umí naprosto dokonale splynout se zdí.

V mnoha interiérech oceníte posuvné dveře. Ty umí rozumně hospodařit s prostorem místnosti. Mohou se sice posouvat po zdi, ale ideálnějším řešením budou dveře do pouzdra. To vytvoříte i bez bouraní pomocí přidané sádrokartonové příčky. Dalším prostorově i cenově úsporným řešením jsou skládací dveře. Zajímavý interiér dělají též celoskleněné dveře. Ty mohou být díky vzorům různě průhledné.

Evergreenem mezi dveřmi bývají bílé lakované dveře a dveře z masivu

Mnoho lidí miluje bílý interiér, a proto se též při výběru dveří fixuje na ty v bílém provedení. ERKADO nabízí velké množství designů bílých dveří. Skvěle vypadají s moderní klikou, ale též s rustikálnějšími verzemi. Zkuste je s černými lištami prosklení a s moderní černou klikou.

Masivní dveře si vybírají lidé do starších interiérů. Jsou třeba nenákladným řešením nových dveří na chalupě. Ale i ti, kdo preferují přírodní styl bydlení, rádi sáhnout právě po masivu. Tyto dveře koupíte i jako posuvné ve stylu LOFT. V ERKADO vám k těmto krásným dveřím prodají i masivní kované posuvné kování.

Dveře od A do Z

Vyberte si nové interiérové dveře v ERKADO. Na jednom místě koupíte interiérové i interiérové posuvné dveře, vchodové dveře, stavební pouzdra, zárubně, kování i dveřní doplňky.