Nejlepší technologie pro zpracování plechů dodává CANMET

Přidat na Seznam.cz

Společnost CANMET se specializuje především na dodávky technologií pro zpracování plechů. Sortiment zahrnuje celou škálu výrobků od tabulových nůžek, přes tvářecí stroje, laserová řezací centra, ohýbací centra, robotické ohýbací buňky, ohraňovací lisy, vysekávací lisy, stroje pro zpracování plechových svitků až po stroje pro rovnání výrobků. Nechybí potřebné nástroje pro tyto stroje, CAD/CAM SW a taktéž skladové systémy.

Tabulové nůžky od CANMET

CANMET dodává stroje od prestižních evropských výrobců. Na dodávané značky může být společnost skutečně pyšná. Pokud jde o tabulové nůžky, najdete v sortimentu nizozemské stroje Safan Darley – B-Shear a M-Shear. Jde o stroje se špičkovou technologií. Mezi tabulovými nůžkami M-Shear si vyberete až 28 velikostí. Tyto nůžky umožňují stříhat plechy do 4 až 16 mm a s délkou střihu 1259 až 6100 mm. Druhou nabízenou značkou jsou německé tabulové nůžky RAS – Powercut, SMARTcut a PRIMEcut.

Co shánějí klempíři?

Právě zmíněné tabulové nůžky RAS – SMARTcut a PRIMEcut jsou ideální pro výrobu různých klempířských výrobků. Využívají je výrobci střešních krytin i plechových fasád. Skvělé jsou též pro výrobce vzduchotechniky. Jaké jsou další výhody těchto tabulových nůžek? Umožňují stříhat úzké proužky plechu bez torzní deformace. Stříhání je velice komfortní. Stíhá se na rysku s LED osvětlením čáry střihu. Nůžky mají čistě elektrický pohon s převodovkou a servomotorem. Velice dobře je na nůžkách vyřešena i podpora stříhaných plechů, díky čemuž se šetří lidská pracovní síla.

Moderní tabulové nůžky pro 21. století

Tabulové nůžky, které CANMET prodává, kombinují vysoce kvalitní hydraulický pohon s moderním CNC srdcem. Stroje jsou snadno programovatelné a jednoduše ovladatelné. Ovládání se realizuje skrz dotykovou obrazovku.

TIP: Vyberte si kvalitní tabulové nůžky i další technologie na zpracování plechů, které CANMET dodává. Firma vám je schopna pomoci vybrat řešení na míru a poskytne vám též záruční a pozáruční servis.