Meridla.cz: Partneři pro vaši výrobu prodávající kalibry, měřidla i koncové měrky

Přidat na Seznam.cz

Přesnost je důležitá nejen ve strojírenské výrobě. Každý zmetek znamená ztracený čas a peníze. Peníze vlastně dvojnásobně, protože čas se v podnikání rovná penězům. Bude třeba vyrobit nový produkt, materiál i práce zaměstnanců něco stojí. Když se navíc chyba v rozměrech odhalí až po předání zákazníkovi, přicházíte o dobrou pověst.

Ano, stát se to může každému, ale vhodné je, když chybu odhalíte ještě před tím, než výrobek opustí vaši firmu. Proto je třeba rozměry pečlivě kontrolovat během výroby i na závěr. K tomu je samozřejmě potřeba mít přesná měřidla, kalibry a také koncové měrky. Tohle všechno zakoupíte na Meridla.cz.

Nejen měřidla, ale i koncové měrky

Jak se zajišťuje přesnost měřidel? K ověřování se používají koncové měrky, které můžete znát také pod názvem Johanssonovy měrky nebo Johanssonky. I ty zakoupíte v e-shopu Meridla.cz, zaměřují se na třídy přesnosti 0 a 1, tedy na ty s nejvyšší přesností. Dodávají měrky z oceli nebo keramické, přičemž ty keramické mají asi desetkrát větší odolnost vůči otěru než ocelové měrky.

V nabídce jsou celé sady koncových měrek o počtu 31, 87 nebo 103 kusů. Měrky lze ovšem dodat i samostatně pro případ, že byste jednu ztratili či rozbili. Jednotlivé měrky firma dodává až do rozměru 1000 mm. Můžete si vyžádat i kalibrační listy z akreditované laboratoře.

Nechte si dodat kvalitní měřidla pro vaše potřeby

Na Meridla.cz, což je e-shop firmy Michovský-TOOLS s.r.o., najdete vše, co potřebujete pro přesnou výrobu. Co nenajdete, to vám jsou kolikrát schopní vyrobit, například kalibry vyrábí na míru podle dodaného výkresu. Podívejte se sami na meridla.cz – koncové měrky, kalibry, měřidla a další sortiment. Nebudete-li si jistí výběrem, kontaktujte firmu telefonicky či e-mailem, ochotně poradí. Mimochodem, velkou výhodou jsou obrovské skladové zásoby, dodání je tedy velmi rychlé a vaše výroba nemusí být pozastavena.