Mark Levinson a Lexus vytváří dokonalou symfonii

Přidat na Seznam.cz

Lexus je prémiovým výrobcem automobilů, který jistojistě dbá na kvalitu každé jednotlivé komponenty. Proto určitě není náhodou, že se pustil do spolupráce s prémiovým výrobcem audio Mark Levinson. Oběma značkám jde o dokonalý výsledek a vy si ho můžete užít také.

Přímo firma Mark Levinson potvrzuje, že partnerství s Lexusem se zrodilo ze vzájemné vášně pro řemeslné zpracování, vynikající kvality a smyslu pro detail. Společně se nezastaví před ničím. Zákazníkům chtějí přinášet absolutní dokonalost, aby za volantem mohli zažít bezkonkurenční luxus.

Jde o zvuk i o design

Audio produkty značky Mark Levinson působí nadčasovým designem, o čemž vás přesvědčí například i Mark Levinson 5101, CD/SACD přehrávač, streamer a DAC. Ten v ČR prodává AVcenter.cz.

I v autech Lexus jde pochopitelně o design a Mark Levinson se tomu přizpůsobuje. Zvukový systém je nejdříve upraven tak, aby ho šlo bezproblémově integrovat do jedinečného interiéru vozidla. Až poté následuje nespočet hodin práce, kdy je optimalizován zvukový výkon.

Systém přizpůsobený na míru každému modelu

Lexus dodává, že po celá dlouhá léta nebyl žádný výrobce automobilů schopný vytvořit vynikající akustické prostředí, které si prémiová auta zaslouží. Až do doby, než se spojil se značkou Mark Levinson. Už více než desítku let jsou její zvukové systémy osazovány téměř do každého modelu Lexusu.

Jelikož je každý model vyráběn jedinečným způsobem, také zvukový systém Mark Levinson se přizpůsobuje individuálně. Inženýři z Lexusu a firmy Marka Levinsona pracují v harmonii, každému modelu společně věnují v průměru 1000 hodin úsilí.

Systém Mark Levinson najdete v modelech Lexus ES, ES Hybrid, IS, LS, LS Hybrid, RC, RC F, LC 500, NX, RX, RX H, LX, GX. Třeba v modelech LX, LS a LS Hybrid najdete 19 reproduktorů, většina jmenovaných aut má architekturu 7.1.