Která vodní dýmka je pro vás ta nejlepší?

Přidat na Seznam.cz

Vychutnávat si tabákový dým je možné různými způsoby. Mezi ty nejlepší se bezpochyby řadí inhalace skrze vodní dýmku.

Mnoho lidí se mylně domnívá, že se jedná o vybavení, které lze najít pouze v čajovnách, avšak není to pravda. Vodní dýmku si může každý koupit domů a mnoho lidí už tak dávno učinilo.

Lepší než cigarety

Většina milovníků tabáku kouří cigarety. Jejich cena však strmě stoupá a ty nejlahodnější jsou mnohdy mimo finanční možnosti mnoha kuřáků. Tabák do vodních dýmek je tudíž často daleko ekonomičtější. Je však potřeba mít i vhodnou dýmku.

Malé dýmky

Malé vodní dýmky jsou zajímavé hlavně svou příznivou cenou a nízkou hmotností. Díky těmto vlastnostem jsou často oblíbené hlavně u mladších ročníků, jelikož není problém tento druh dýmek přenést třeba na večírek. Dým se však v takovýchto modelech příliš efektivně neochlazuje, a tudíž je mírně štiplavější.

Střední dýmky

Střední třída je z pochopitelných důvodů nejpoužívanější. Je zde nejlepší poměr cena/výkon. Tyto dýmky jsou stále poměrně snadno přenositelné, ovšem na rozdíl od malých verzí dokáží zchladit a pročistit dým natolik, aby člověka příliš nedráždil. Cena je i v tomto případě stále dost zajímavá také pro méně solventní zákazníky.

Středně velké dýmky

Toto už je opravdová kvalita, co něco stojí. Jde o velké dýmky, jejichž přenášení už je složitější. Často fungují i v rodinách, kde se nekouří, a sice jako dekorace.

Velké dýmky

Největší modely jsou už opravdu těžké a drahé. Kouření z nich však na druhou stranu poskytuje ten nejlepší možný zážitek.

Kde nakupovat?

Zájemci o vodní dýmku by měli pečlivě zvážit, kde nakupovat. Mnoho prodejců nemá totiž tušení, co vůbec prodává. Proto bývají problematické i případné reklamace. Takové problémy v e-shopu Shisharium člověk nenajde. Nejenže prodávají samotné dýmky, ale i celou řadu doplňků a náhradních dílů, jako jsou kupříkladu korunky na vodní dýmky.