Kdo vám pomůže najít nejvýhodnější hypoteční úvěr?

Přidat na Seznam.cz

Chystáte si pořídit nové bydlení a tak začínáte hledat vhodnou hypotéku? Na nic nečekejte. Zatímco v minulém roce se dala hypotéka sehnat výhodně, nyní je situace podstatně horší a bude ještě hůř. Mezi všemi nabídkami je třeba pečlivě si vybírat.

Nejlepší půjčka, nejlevnější povinné ručení, nebo nejvýhodnější hypoteční úvěr. To všechno dnes objevíte velmi snadno, díky různým srovnávačům, které porovnávají možnosti od několika poskytovatelů. Přesto je však lepší se spolehnout na radu člověka než věřit algoritmům.

Za kým se vydat? Přece za specialisty na hypotéky

Specialista je člověk, který dokáže lépe reflektovat vaši individuální situaci, umí se do vás vcítit, a hlavně vám vysvětlí cokoliv, co vás bude zajímat. To nějaký online srovnávač nedokáže. Je však nutné vybrat si kvalifikovaného specialistu.

Zapomeňte na obecné finanční poradce, poraďte se raději s člověkem, který je zaměřen přímo na hypotéky. Příkladem může být firma AMJ. Zde jsou odborníci na hypoteční úvěry, kde vám porovnají nabídky všech bank na trhu. Nesrovnávají je pouze podle úrokové sazby a provedou vás celým procesem. Podpisem smlouvy o hypotečním úvěru totiž spolupráce teprve začíná.

Nemusíte se však vydávat vůbec nikam

Kde firmu AMJ najít? Jak si sjednat schůzku? Je úplně jedno z jaké části republiky pocházíte. S AMJ si totiž nový hypoteční úvěr vyřídíte kompletně online. Schůzka s poradcem může proběhnout přes videohovor, e-mailem či telefonicky. Žijeme v roce 2021, kvůli formalitám již opravdu není třeba nikam docházet. Fungovat můžete plně online, včetně zaslání dokumentů. Veškerou komunikaci patřící k vaší hypotéce můžete uchovávat v aplikaci myPLANN, což znamená, že ji budete mít kdykoliv po ruce z jakéhokoliv zařízení. Stačí mít připojení k internetu. Už žádné skladování smluv ve skříni, nebo v šuplíku nočního stolku.