Kde pořídit jednobarevná trička s dlouhým rukávem?

Přidat na Seznam.cz

Jednobarevná trika aby v obchodech pohledal. Ta s krátkým rukávem se ještě nalézt dají, ale po těch s dlouhým rukávem je velká poptávka, ačkoliv je obchody nenabízejí. Neztrácejte čas běháním po obchodech, objednejte si trička online.

Víte, kde nejlépe seženete oblečení bez potisku? Přímo u dodavatelů, respektive ve velkoobchodech. Jedním takovým je i brněnský Xfer. A právě tam si můžete prohlédnout trička s dlouhým rukávem: https://www.xfer.cz/tricka/dlouhy-rukav.

Trička pro každou příležitost

Obyčejné tričko s dlouhým rukávem by nemělo chybět v žádném šatníku, dámském, pánském ani dětském. V závislosti na materiálu a provedení se dá nosit do práce i školy, na sport, jen tak na doma či na práci na zahradu. Užijete ho při různých příležitostech.

Pokud už při výběru víte, na co tričko sháníte, je to jedině dobře. Lze pak zvolit vhodný střih i materiál.

Vyberte si svou barvu i velikost

Na https://www.xfer.cz/tricka/dlouhy-rukav naleznete trička s dlouhým rukávem pro kojence, děti, dámy i pány. Rozpětí velikostí je široké, na webu nechybí přehledné velikostní tabulky. Stejně tak je možné si vybrat z pestré palety barev. I střihů je vícero. Někomu vyhovují manžety na rukávech, dalšímu ne. Někdo upřednostňuje výstřih až ke krku, jiný zase o něco větší.

Zvolte si správný materiál

Na běžné nošení je rozhodně nejlepší 100% bavlna, malá příměs elastanu neuškodí. Nezapomeňte si ohlídat také gramáž – čím vyšší, tím je tričko pevnější. Pokud plánujete tričko používat jako pracovní či sportovní, zkuste uvažovat i o umělých materiálech, které lépe schnou, když se zpotíte.

Ve velkoobchodu Xfer pořídíte také spoustu dalšího textilu v různých velikostech i materiálech. Můžete si ho nechat potisknout či opatřit výšivkou, což se hodí, když sháníte týmové oblečení nebo trička pro celou vaši partu kamarádů.