Kde a jak si rychle půjčit? Nebankovní půjčky a jejich výhody i nevýhody

Přidat na Seznam.cz

Pokud nás postihnou finanční problémy, obvykle hledáme co rychlejší a nejlevnější řešení. A oslovit nás tedy může i nabídka půjček. Online půjčka je rychlá, efektivní a bezpečná – tedy v případě, když si ji pořídíte u toho správného poskytovatele. A jak ho poznat?

Jakmile se rozhodnete pro finanční závazek, musíte si především pečlivě vybrat věřitele. Pamatujte si, že klasické online půjčky do výplaty mají obvykle výpůjční lhůtu 30 dní. To neznamená nic jiného, než to, že po uplynutí této doby je nutné půjčené peníze vrátit na účet věřitele, a to samozřejmě formou jednorázové platby. Co se však stane, když se vám to nepodaří?

Ptejte se na sankce i možnost odkladu

Slušný poskytovatel vám umožní si splatnost za poplatek odložit. Nehrozí tedy hned vysokými pokutami a předáním vaší pohledávky exekutorům. Pokud tomu tak je, jde o první varování, že s touto online půjčkou nejspíš nebude všechno v pořádku.

Jděte tam, kde si lze služby vyzkoušet

V dnešní době je možné, u většiny kvalitních poskytovatelů, kteří si za svými službami stojí, vyzkoušet propagační nabídku půjček zdarma. V takovém případě se nemusíte starat o výši úroků a další poplatky. Pokud totiž peníze vrátíte do určitého data, nebude vás to stát vůbec nic. I to je způsob, jak se o spolehlivosti poskytovatele přesvědčit.

Půjčka od skutečných odborníků

Nechce se vám přemýšlet nad tím, kde si půjčit, abyste nenaletěli nepoctivcům? Online půjčka Zaplo je jasnou sázkou na jistotu. A to především díky svému velkorysému rozpětí, rychlému vyřízení, flexibilitě a také možnosti první půjčky zdarma (získat můžete až 16 000 Kč na 30 dní).

A jaké parametry má půjčka nastaveny?

· Půjčí vám částku mezi 1.000 – 30.000 Kč.

· Nabídne splatnost 7-30 dní.

· Jako způsob poukázání nabízí převod i hotovost (lze vyzvednou v síti trafik GECO).

· Nemusíte být zaměstnancem, ale musíte doložit pravidelný měsíční příjem.

· K vyřízení potřebujete jen dva doklady: OP + pas nebo řidičský či zbrojní průkaz.

· Je bez ručení a také neúčelová (peníze můžete použít na cokoli chcete).

· Potěší vás také délka vyřízení nejpozději do druhého dne a možnost kompletního vyřízení online.

· Mezi další důležité parametry patří věk 18+ a občanství ČR.

Více potřebných informací získáte na stránkách Zaplo.cz. A to včetně modelových příkladů půjček a kompletních podmínek.