GeoPas.cz je rozšířený katastr nemovitostí s mnoha funkcemi

Přidat na Seznam.cz

Pokud plánujete investovat do nemovitosti, prvně si zjistěte podrobné informace také o lokalitě, ve které se nachází. Katastr nemovitostí vám samozřejmě nějaké základní údaje prozradí, ovšem často nejsou dostačující, a potom dohledáváte další skrze jiné portály. Představte si však mít všechno potřebné na jednom místě. Právě s takovou myšlenkou přichází služba GeoPas.

GeoPas je služba, pomocí které jedním kliknutím zjistíte, jestli nemovitost stojí v záplavové oblasti. Stejně tak se seznámíte s občanskou vybaveností.

Co je GeoPas?

GeoPas zjednodušeně řečeno posouvá katastr nemovitostí na vyšší úroveň, přičemž všechny shromážděné údaje jsou promítnuty do interaktivní mapy. Samozřejmě nechybí data z katastru nemovitostí, dále pak se seznámíte s ekonomickou situací dané oblasti, ale i s počtem obyvatel či životním prostředí v okolí. GeoPas vám toho zkrátka zobrazí mnohem více než klasický katastr nemovitostí, a proto získává na oblíbenosti.

GeoPas je srozumitelný, jednoduchý a intuitivní. Prozradí vám všechno, co potřebujete vědět o nemovitosti, případně i parcele. GeoPas vám poslouží k provedení průzkumu, když třeba plánujete založit nějaký podnik. Ujistíte se, jestli vám například skladba obyvatel v dané lokalitě vyhovuje.

Jak používat GeoPas?

Stačí do adresního řádku ve vyhledávači napsat GeoPas.cz, a poté se vám zobrazí úvodní stránka s vyhledávacím polem. Zadáte lokalitu (adresu, parcelu, obec a podobně), a pak si buď zobrazíte podrobnosti o vyhledávaném výrazu, nebo přejdete přímo do interaktivní mapy. V pravé části se vám zobrazí funkce, takže si skryjete a zobrazíte mapové vrstvy, územní plány, geologické i demografické údaje a tak dále.

Tak neváhejte a využijte GeoPas.cz. Služba se navíc neustále zdokonaluje a rozšiřuje.