FOMI vnáší originalitu nejen do zdravotnických zařízení

Přidat na Seznam.cz

FOMI je rodinnou firmou, která vyrábí pracovní oblečení. Její specialitou byla od začátku gastronomie, avšak v nabídce má třeba i oblečení pro zdravotníky. Na trhu vyplňuje mezeru tím, že nabízí netradiční podoby tohoto oblečení.

FOMI na trhu není žádnou novinkou, pracovní oblečení šije už přes čtvrt století. Nabídku si lze prohlédnout v e-shopu, šije ovšem taky na míru po předchozí domluvě. Výrobky samozřejmě opatřuje i firemními logy. V čem je ale jejich oblečení netradiční?

Zapomeňte na nemocniční bílou, zelenou a modrou

Nemocnice kdysi bývaly kompletně sterilně bílé od barvy zdí až po oblečení. Věci se ale postupně mění. Stěny nemocničních pokojů dostávají barevný nádech a také zdravotnické oděvy se dají sehnat v líbivějších odstínech. Ani zdravotnická pracovní obuv nemusí být nudně bílá.

Proč uvažovat o barevném oblečení lékařů?

Spousta pacientů, zejména těch mladších, má z nemocnice strach. V mnohých lidech ho vyvolá už jen nemocniční pach nebo pohled na celé to sterilní prostředí. S barevnými oděvy tohle prostředí rozveselíte, vnesete do něj trochu radosti a třeba i zabavíte nejmenší pacienty. Se zdravotnickými halenami od rodinné firmy FOMI tedy určitě.

S potisky zvířátek či barevné

Jak by se vám líbila zdravotnická halena s potiskem soviček? Tyto veselé motivy jsou jako dělané do ordinací pediatrů a na dětská oddělení nemocnic. Pokud si myslíte, že je tenhle motiv až moc infantilní, vyberte si třeba jen barevnou halenu bez vzoru. Růžovou, jemně oranžovou nebo raději žlutou? Na výběr jsou také bílé haleny s dvojitými barevnými límci.

Jestliže nechcete být příliš extravagantní, nemusíte. Zdravotnické haleny od FOMI vám každopádně dovolí vystoupit z řady, nosit něco speciálního, zaujmout, potěšit oko a zároveň si užívat pohodlí detailního zpracování a dobrého materiálu. Našli díru na trhu, zdravotnické tuniky v takovém originálním provedení se neshání snadno.