Farmářské produkty si lze objednat s rozvozem až domů

Přidat na Seznam.cz

V současné době více přemýšlíme nad kvalitou potravin, které kupujeme. Nevadí nám připlatit si za potraviny v bio kvalitě či domácího původu. Farmářské produkty nabírají na popularitě. Kde je ovšem kupovat?

Obyvatelé Tábora zřejmě znají FARMU U IVUŠKY. Má svou prodejnu u autobusového nádraží, denně tam můžete koupit nejrůznější farmářské výrobky jako klobásy, sýry, tyčinky, sušenky, ovoce a zeleninu, zdravé potraviny. Stejně tak si je však můžete nechat dovézt až domů.

Krámek jako z vyprávění vaší babičky

FARMA U IVUŠKY je rodinný projekt jedné rodiny, která už měla plné zuby pančování potravin a náhražek, jež dostanete v běžných supermarketech. Místo toho si splnili sen a otevřeli obchod, kde dostanete kvalitní produkty, kde vám poradí a popovídají o příběhu výroby.

Úplně původně se zde prodávaly české farmářské produkty, na základě poptávky však přibývají rovněž zahraniční delikatesy, jako jsou tuňáci v plechovce, kuskus, olivy, superpotraviny.

Ty nejlepší základní potraviny i mlsání…

V obchodě pořídíte maso z farem, mléko, ručně vyráběné rohlíky, mléčné výrobky, zelné saláty, řadu trvanlivých potravin, jako jsou cereální výrobky, zavařeniny, těstoviny a luštěniny. Bohatá je nabídka pečiva, ovoce a zeleniny, nechybí ani nápoje jako mátová limonáda nebo třeba borovička. Nakoupíte zde pro celou rodinu, vybavíte se kompletně.

…s dovozem až domů

A ani nemusíte být přímo z Tábora. FARMA U IVUŠKY totiž nabízí i rozvoz potravin Táborsko a jižní Čechy. Jestliže si objednáte nad 600 Kč, máte rozvoz v okolí Tábora zdarma. Při nákupu nad 350 Kč platíte za dopravu padesát korun. Dokonce se dá domluvit i doručení do Písku a Prahy, po domluvě rovněž někde cestou. Potraviny lze samozřejmě poslat i balíkem poštou, avšak to se týká jen těch trvanlivých. Začněte i vy konzumovat kvalitní a zdravé produkty!