Elektronická cigareta: Proč se vyplácí zvolit jednorázový model?

Přidat na Seznam.cz

Na trh s tabákovými produkty před několika lety doslova vlétly takzvané elektronické cigarety. Dnes už je asi zná každý kuřák, mnozí z nich je však doposud nevyzkoušeli a opovrhují jimi. To je škoda, protože skrze ně člověk do plic vdechuje mnohem menší množství škodlivin v důsledku toho, že u nich při inhalaci nedochází k přímému spalování tabáku. Kdo e-cigarety vyzkouší, ten často bývá mile překvapený jejich chutí. Nehledě na to, že jejich používáním neobtěžujete okolí odporným zápachem.

Nabíjecí e-cigarety versus jednorázové

Když se rozhodnete přejít na elektronické cigarety, máte dvě možnosti. První představují nabíjecí modely. U nich je potřeba si kupovat náplně, tedy takzvané liquidy. Navíc se musejí poměrně často nabíjet, což může být do značné míry limitující.

Druhou možností jsou jednorázové elektronické cigarety. V jejich případě je náplň předem dána a nelze ji doplňovat. Nevýhodou to však není, zkrátka víte, kolik potahů z jedné takovéto cigarety budete mít. Neobtěžujete se žádným nabíjením baterie, ta je rovněž pevnou a nedílnou součástí zařízení.

Dlouhá výdrž bez dobíjení a dalších starostí je doménou jednorázových modelů

Jako dobrou ukázku jednorázových modelů lze zvolit Elfbar vape. E-cigarety značky Elfbar vydrží až 600 potahů, což se dá přirovnat ke zhruba dvěma krabičkám klasických cigaret. Neřešíte u nich plnění a nabíjení, kouříte ihned poté, co si je zakoupíte. Po vyprázdnění obsahu je můžete jednoduše vyhodit. Jsou již poměrně dostupné, takže se nemusíte obávat toho, že byste na ně v obchodech ve svém okolí nenarazili. Navíc lze využít specializovaný internetový obchod elfbars.cz. Elfbar prodej se zde uskutečňuje zcela online. V nabídce najdete kompletní sortiment jednorázových elektronických cigaret této značky s mnoha příchutěmi. Postupně tak máte možnost najít si takovou, jež vám bude nejvíce vyhovovat.