Dopřejte si kvalitní šperky za rozumnou cenu

Přidat na Seznam.cz

Toužíte po exkluzivním doplňku v podobě klenotu, ale nechcete za něj platit desetitisíce? Velký výběr a kvalita neznamenají, že musíte do šperku investovat spoustu peněz. Stejně exkluzivní jako diamanty jsou i jiné komponenty jako perly či malachit.

Náušnice s perlou

Nejen ženy, ale i muži milují šperky. Mohou to být ryze módní doplňky, které rádi nosíme, stejně tak se může jednat o nadčasový skvost. Klasikou v této sféře jsou perly. Prsteny, náušnice nebo náhrdelníky s krásným doplňkem vytváří dokonalou tečku celého outfitu. Klasika, která nezestárne. Například stříbrné náušnice s pravou perlou představují decentní kousek, který je cenově dostupný, svěží a moderní. Klenot se vzácnou perlou se pak může dědit z generace na generaci. Podstatné jsou materiály, aby šperk něco vydržel, takže kromě dominantního kamene či zmíněné perly je důležitý kov. Zlato v podobě žluté, bílé nebo růžové varianty. Kameny samotné nejsou však jen diamanty.

Náramek – malachit

Chcete vybočit z davu? Pak si pořiďte kousek z výrazných komponentů. Jím může být neotřelý malachit – náramek, který je výraznější a například jednobarevnému outfitu dodá ten pravý šmrnc. Nebojte se si jej dát na ruku, zaujmete. A můžete jej i vhodně kombinovat s jinými šperky v podobném tónu, ať už se to týká výběrů kamenů či kovů. Už dávno totiž neplatí, že stříbro a zlato se nesnesou. Experimentům se dnes fandí, jen nesmíte spojit víc nápadných kousků, aby se nepřebíjely. Například značka Tiniana myslí na hravost a kombinovatelnost, proto se nebojte upustit uzdu svým fantaziím se šperkem, který se stane i rodinným klenotem vaší šperkovnice. Pouze pečlivě vybírejte výrobce, který pracuje se skutečně kvalitními materiály. Pokud se jedná o kvalitního producenta, můžete u něj sehnat i opravdu luxusní kousky, a to za přijatelnou cenu.