Chcete pořádně zabalit své zboží? Nepodceňte obalový materiál

Přidat na Seznam.cz

Každým dnem doručují kurýrní služby na našem území tisíce a tisíce nejrůznějších zásilek. Ty putují mezi firmami, k zákazníkům, na úřady, do škol a na všechna další místa, v nichž se pohybují lidé. V dodávkách a na linkách dopravců se dané balíky musí poprat s opravdu těžkými podmínkami, a tak si zaslouží pořádně zabalit. Jak na to?

Nejen krabice

Pravděpodobně každý z vás ví, že obalový materiál nejsou jen třívrstvé nebo pětivrstvé papírové krabice. Ty jsou alfou i omegou celého procesu a správně vytvořené krabice na míru můžou ochránit zasílané produkty. Můžete se tak úplně vyhnout využívání výplní.


Pokud ale musíte využít standardní krabice, využijte výplň, který váš produkt ochrání. Může to být například bublinková folie, kartonová střiž, dřevitá vlna či FLO-PAK. Úkolem těchto pomůcek je pevná fixace produktů uvnitř krabice tak, aby se během své cesty nemohly hýbat a nedotýkaly se vnitřních stěn boxu.

Přímo od výrobce

Podstatným kritériem je přirozeně i samotná cena kompletního zabalení. Budete-li měsíčně posílat třeba pět set zásilek, rozdíl několika korun na každé z nich není zanedbatelným detailem. Z toho důvodu je dobré nakupovat přímo u výrobce, jejichž ceny budou o něco nižší a sklady zase vybavenější.

Za zmínku stojí například známý český výrobce krabic pod vloženým odkazem. Ten nabízí nejen klasické standardní krabice, ale klidně vám vytvoří i řešení na míru. Záleží pouze na vašich specifických požadavcích, přáních i možnostech.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, nezapomeňte na fakt, že dostat zboží k zákazníkům je tím nejpodstatnějším úkolem, s jakým se jako obchodníci budete potýkat. Ani ty nejlepší služby, nejpřívětivější ceny a nejmilejší klientská péče vám nebudou k ničemu, když nebudete schopni doručit vše bezpečně a včas. Podívejte se na stránky pod výše vloženými odkazy a poctivě se vybavte.