Chcete chladit svou dílnu účinně, bezpečně i levně? Spolehněte se na vodu

Přidat na Seznam.cz

Česká republika je ve světě známá díky svým schopnostem v oblasti průmyslové výroby. To platí jak pro práci s kovem, dřevem a plastem, tak i pro sklo a další prostředky. Postarat se o zavedení úspěšné a dlouhodobě stabilní firmy je extrémně složitým úkolem, který zvládají jen ti nejschopnější. Častým kamenem úrazu je právě chlazení daných prostor. Jak vše vyřešit inteligentně?

Klimatizace? Opravdu ne

Postarat se o ohromné místnosti plné citlivých zařízení, poletujícího prachu, elektrických rozvodů a dalších překážek není ničím jednoduchým. Z toho důvodu nepřipadá klasická klimatizace v potaz, jelikož zmíněné podmínky zdaleka přesahují její skromné schopnosti. V takových situacích přichází na scénu chlazení vzduchu vodou. Jaké benefity vám přinese?

Prvním z nich je velmi levný provoz, jehož placení vás nebude během prohlížení účtů bolet. Dalším podstatným kritériem je i omezení prašnosti a vyčištění vzduchu, což zlepšuje produktivitu zaměstnanců i jejich bezpečnost a zdraví. Alfou i omegou je samozřejmě okamžité snížení teplot nenáročným a šetrným způsobem.

Nepatrné kapky

Díky funkci vysokotlakého rozstřiku velmi jemných kapiček (menších než deset mikrometrů) docílíte okamžitého absorbování vody okolním vzduchem, tudíž nedojde ke smáčení citlivých strojů ani zaměstnanců. To vše přirozeně platí pouze v situaci, kdy bude celý systém vymyšlený a nainstalovaný správně.

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků a úspor, obraťte se na společnost InfocomTech. Ta se ve svém oboru pohybuje už od roku 1994 a zaměřuje se na inovativní systémy pro průmyslové využití. Podívejte se na její internetové stránky, získejte inspiraci díky přiloženým informacím a v případě zájmu použijte některý z uvedených kontaktů.