Buďte tam, kde vás zákazníci hledají

Přidat na Seznam.cz

Chcete-li konkurovat na dnešním trhu, potřebujete silnou přítomnost na internetu. Mluvíme zde o webových stránkách, a také o promyšlené marketingové strategii pokrývající různé kanály na internetu. Proč? Protože právě tam hledají informace vaši potenciální zákazníci. Nyní, když koronavirus znesnadnil nebo znemožnil podnikání online, se velký počet společností rozhodl vytvořit web a přesunout své podnikání právě tam.

Nikdy nebyl lepší nebo důležitější čas investovat do webových stránek. Ať už právě začínáte podnikat, nebo je vaše společnost již založena, existuje mnoho důvodů, proč potřebujete profesionální web. Někteří podnikatelé tvrdí, že web nepotřebují, protože mají stejně mnoho objednávek, nemohou si web dovolit, nezvládnou ho, nebo si myslí, že ho zákazníci najdou i bez webu, například v sociálních médiích.

Proč vaše firma potřebuje webové stránky?

Webové stránky jsou skvělým místem k vytvoření image značky, která zároveň vytváří obraz vašeho podnikání na internetu. Funguje to jako digitální vizitka, na kterou se uživatel může kdykoli dostat. Použitím vhodného obsahu, grafiky a zpráv vám umožňuje utvářet příběh o vaší společnosti, díky čemuž máte vliv na to, jak vás potenciální zákazníci vidí. Žijeme nyní v éře, kdy spotřebitelé často hledají informace. To znamená, že tvorba webu, pokud ho ještě nemáte, je nutností. Navíc by měl odpovídat na otázky – kdo jste, co nabízíte a jak vás kontaktovat – již na začátku stránky, nejlépe bez nutnosti posouvání uživatelem. Máte přibližně 10 sekund na to, abyste na návštěvníky svého webu udělali konkrétní dojem, povzbudili je, aby na webu zůstali, nebo je kontaktovali a získali jejich důvěru. Nezapomeňte však, že neprofesionální web může ve vašem podnikání selhat.

Představujeme výhodnou nabídku firmy

AJAS, která svým klientům zpracuje tvorbu webových stránek v poměrně vysoké kvalitě, avšak za přijatelné peníze. Chcete mít funkční, moderní, přehledný a hlavně vydělávající web? Nebojte se řešení postaveného na platformě WordPress, která disponuje další rozšiřitelností do budoucna – má otevřený systém, kde se může zapojit nespočet jiných firem nebo programátorů. Velkou výhodou je možnost řešení na míru – od eshopu přes různé kalkulačky, aplikace, blogy až po jednoduché weby. Firmy se často obávají, že si web na WordPressu budou dělat vlastními silami, firma AJAS nabízí kompromis: “ Námi vytvořený web lze poměrně jednoduše dále upravovat a přizpůsobovat, je jednoduchý na editaci a do budoucna levně modifikovatelný.“ Dále nabízí navazující služby online marketingu, PPC reklam, SEO atd.

Webové stránky jsou přístupné odkudkoli na světě, pokud je tam přístup k internetu. Díky webové stránce oslovíte mnohem širší publikum – dokonce i na odlehlých místech. Pokud jednáte místně, můžete oslovit zákazníky z celé České republiky. Pokud podnikáte v národním měřítku, můžete vstoupit na zahraniční trhy. Nyní, když máme tolik příležitostí ke komunikaci s lidmi, můžeme obchodovat s kýmkoli, kdekoli a kdykoli. Ať už nabízíte produkty nebo služby, váš web poskytuje alternativní prodejní místo. Zvýšený rozsah nabídky umožňuje rozvoj, takže stojí za to využít potenciál internetu.