Apple Watch nejsou nesmrtelné. I chytré hodinky se rozbijí

Přidat na Seznam.cz

Apple Watch jsou chytré hodinky, které se stanou společníkem při sportování i každodenních činnostech. Snadno přijmete hovor, můžete si přesně pustit hudbu, přečíst si e-mail, ale i zaplatit oběd. Bohužel, při neopatrném zacházení se displej může rozbít a v lepším případě se poškrábe sklíčko. V následujících řádcích vám prozradíme, na koho se obrátit, když se takové neštěstí stane.

Apple Watch motivují k pohybu. Posílají vám haptickými impulzy upomínky, abyste se postavili, chodili či cvičili. Apple Watch jsou zkrátka doplňkem, který neztrácí ani po designové stránce. Velkou výhodou je možnost měnit si řemínky, takže při sportování použijete silikonový, na pracovní schůzku zase kožený. Co ale dělat, pokud se vám hodinky s logem nakousnutého jablka poškodí? Je možná ještě oprava Apple Watch?

Jsou příliš drahé na to, abyste je vyhodili

Pořizovací cena hodinek je opravdu vysoká. Apple Watch Series 7 se prodávají s cenovkou od 10 990 Kč. V okamžiku, kdy si rozbijete displej, není ještě nic ztracené, protože hodinky se zachrání tím, že stačí navštívit vhodný servis, ovšem některé mají poměrně dlouhé čekací doby. Ideální je obrátit se na servis specializující se výhradně na produkty od značky Apple.

Jakmile do vyhledávače zadáte třeba „servis Apple Watch Praha“, nabídne se vám společnost Mirotel, která vystupuje pod stránkou iWatchSERVIS.cz. Orientuje se výhradně na jablečné hodinky, takže má v dané oblasti bohaté a dlouholeté zkušenosti.

Jaké služby Mirotel nabízí?

Vymění vám rozbité sklo i displej, dále také baterii, kabely displeje či dobíjení. Opraví vám zapínací tlačítko, mikrofon, ba dokonce samotné tělo hodinek. Jestliže máte specifické požadavky, pro Mirotel to není žádný problém, stačí napsat přes kontaktní formulář, co vás trápí.