V Česku odstartoval nový portál Markeťaci.online

Přidat na Seznam.cz

Český trh marketingových agentur propojuje nové internetové médium Markeťáci.online. Na portálu se mohou prezentovat markeťáci i firmy, ale nedílnou součástí je i atraktivní magazín plný specializovaných informací, které se hodí pro business. Na portálu naleznete také recenze na nejužitečnější marketingové nástroje.

Markeťáci.online nejsou jen o tom, vytvořit databázi marketingových agentur, ale vytvořit místo pro networking a nalezení ideálních partnerů pro rozvoj businessu. Tvorba profilu na webu nic nestojí a můžete využít z celé řady nástrojů. Na webu se prezentují jak velké, tak malé marketingové firmy.

O inovativním způsobu práce s refencemi na časové ose a vzájemném propojení firem hovořil jeden ze zakladatelů mediálního projektu, Michal Rost: „V agenturách, se kterými spolupracuji, jsme často řešili aktuálnost referencí. Práce pro klienty je vždy přednější a tak času na zhodnocení a sepsání referencí bylo vždy málo. Nakonec se vytížení webmasteři stejně dostali k aktualizaci firemních stránek se zpožděním v řádu měsíců. Markeťáky jsme navrhli jako řešení této situace. Každý vedoucí týmu má odteď na starosti po dokončení projektu jeho přidání do Markeťáků. Je to práce na pár minut a několik kliků. Konečně tak máme efektivní proces jak udržet reference aktuální.

Nedílnou součástí magazínu Markeťáci.online je marketingový magazín, který přináší mnoho novinek ze světa digitálního marketingu a marketingoví experti zde mohou získávat aktuální informace a také se vzájemně obohacovat.

Celý portál ideálně slouží markeťákům i firmám v době krize způsobené pandemií koronaviru. Markeťáci mohou získat nový business a firmy skvělé a motivované partnery, kteří je mohou posunout dále.